Nová Dacia Duster

SUV už z podstaty

SUV S BEZKONKURENČNOU UNIVERZÁLNOSŤOU!

Nová Dacia Duster sa už nemôže dočkať, až vás bude sprevádzať na všetkých vašich dobrodružstvách
a je považovaná za ikonické rodinné SUV značky Dacia.

Multimédiá

2 inovatívne multimediálne systémy

e644f4fa8e.webp

Media Nav*

Rádio s DAB, GPS navigácia, vylepšený systém 4x4 Monitor (vo variante 4x4). Už nemusíte spustiť oči z cesty. Môžete mať prístup k svojim informáciám na 8“ dotykovej obrazovke. Zrkadlenie smartfónu je k dispozícii pomocou USB alebo bezdrôtovo pomocou Wi-Fi. Alebo využite Bluetooth® handsfree pre telefonovanie alebo prehrávanie hudby. Vďaka 6 integrovaným reproduktorom si užijete ešte lepšiu kvalitu zvuku a ponoríte sa do svojej obľúbenej hudby. 

1526485594301.jpg

Media Display*

Vďaka funkcii zrkadlenia smartfónu pomocou USB na 8“ dotykovej obrazovke multimediálneho systému Media Display, môžete získať prístup k svojim obľúbeným aplikáciám: navigácia, telefón, hudba. Od odchodu až do cieľa môžete počúvať svoju obľúbenú hudbu zo 6 integrovaných reproduktorov. Naviac môžete vyskúšať vylepšený systém 4x4 Monitor (vo verzii 4x4) a omnoho viac.

* Kompatibilné s Android Auto™ a Apple CarPlay™. 

VITAJTE NA PALUBE

POHODLIE V KAŽDOM TERÉNE

6b5d7a7315.webp

Veľká 8” dotyková obrazovka

Užite si ešte väčšie pohodlie. Váš multimediálny systém je vybavený 8“ dotykovou obrazovkou, ktorá uľahčí čítanie a používanie všetkých dôležitých informácií.

d5b4efba0d.webp

Zvýšená stredová konzola

Stredová konzola je vybavená držiakmi nápojov a posuvnou lakťovou opierkou, ktorá vám ponúkne ešte viac úložného priestoru (takmer 1,1 l). Môže ponúknuť aj 2 USB vstupy pre zadných cestujúcich.

1d200e857b.webp

Automatická klimatizácia

Pri jazde v akýchkoľvek podmienkach môžete prehľadne a pohodlne ovládať teplotu kabíny vozidla podľa potreba a užiť si optimálny tepelný komfort!

Predáváme vozidlá značiek